Що таке ультраниры і чим вони гарні: переваги та відгуки, ціна установки

По своїй суті ультраниры є однією з різновидів вінірів. Вони являють собою керамічні вироби, які кріпляться до передніх зубах верхнього або нижнього ряду.

Максимальна товщина подібних накладок зазвичай не перевищує 0,5 мм. Завдяки таким мікроскопічним параметрами їх практично неможливо ідентифікувати на зубної поверхні.

Ультра-, вінні, люмініри — а чи є різниця?

По-перше, між усіма цими виробами існує значна різниця в ціні. Оскільки виробництво люминиров запатентовано виключно на території США, їх вартість у кілька разів перевищує стандартні тарифи стоматологічних клінік на ультраниры.

Що ж стосується вінірів, то розцінки на подібні вироби дозволяють підібрати досить бюджетні варіанти накладок. Однак товщина цих виробів все ж дещо відрізняється від стандартних моделей люминиров і ультраниров.

Незважаючи на те, що розходження в параметрах може становити десяті частки міліметра, в естетичній стоматології саме ці мікрони дозволяють відновити зовнішній вигляд зуба таким чином, щоб він якомога менше відрізнявся за формою і кольором від інших побратимів.

Ультраниры не поступаються люминирам ні в якості, ні в зносостійкості, а оскільки виготовляються вони в межах РФ, то ціна на цей вид пластин дозволяє забезпечити якісними ультратонкими накладками досить велика кількість людей.

Коли вони особливо гарні?

Для того, щоб накладки на зуби могли повноцінно виконувати своє призначення, перед їх установкою обов’язково потрібно подбати про усунення всіх проблем, пов’язаних з захворюваннями ротової порожнини. Такими накладками пропонують скористатися тим, хто хоче усунути такі дефекти зубного ряду:

  • пошкодження емалі (сколи та тріщини);
  • велика відстань між зубами;
  • стертості зубної поверхні;
  • непривабливий зовнішній вигляд передніх зубів.

Професіонал ніколи не дозволить собі займатися підготовкою до процедури, якщо у пацієнта при первинному огляді були виявлені серйозні відхилення в розвитку зубощелепної системи або ж хвороби ясен.

Запалення ясен, карієс і пародонтоз (особливо з хронічним перебігом) є перешкодою для швидкого відновлення зубного ряду. При нестачі емалі і явні прояви бруксизму коригувати зовнішні дані і зовсім не має ніякого сенсу.

ТОП-6 причин проголосувати «ЗА»

Переваги ультратонких накладок вітчизняного виробництва:

  1. Виготовлення пластин проходить в досить короткі терміни. Завод зазвичай готовий надати їх у розпорядження стоматолога вже через тиждень після зняття зліпків.
  2. Відсутність механічного впливу. Під час установки виробів зберігається цілісність зубної емалі, оскільки накладки подібного типу не вимагають попередньої обточування зубів.
  3. Гарантована безболісність всіх проведених лікарем маніпуляцій. Оскільки стоматолог виконує виключно поверхневу реставрацію зуба, то ніяких неприємних відчуттів пацієнт не відчуває. Тому відсутність необхідності в застосуванні анестезуючих засобів можна також віднести до позитивних моментів використання даного типу мікро протезування.
  4. Оптимальне співвідношення між ціною і якістю. За зовнішньою крихкістю тоненьких пластинок насправді ховається досить значний запас міцності. Матеріалом для їх виготовлення служить кераміка, яка піддається певної технологічної обробки. Однак надмірне навантаження на ультраниры може призвести до порушення їх цілісності, що обов’язково потрібно враховувати при експлуатації виробу.
  5. Естетичний зовнішній вигляд і легкість зняття. Розміри пластин і різноманітність колірних відтінків дозволяють підібрати такий варіант накладок, який найбільш точно відображає природність зубного ряду. Що ж стосується вилучення накладок з зубної поверхні, то при необхідності це можна зробити дбайливо і швидко.
  6. Прекрасна альтернатива відбілюючим процедур. Мрія про білосніжну усмішку цілком здійсненна завдяки сучасним стоматологічним розробок. Звичайно, для її реалізації знадобиться певна сума грошових коштів, але зате результат цих вкладень не змусить себе довго чекати.

Виготовлення та встановлення ультратонких пластин

Технологія виробництва передбачає дотримання певного температурного режиму. Низькі показники температури дозволяють досягти найбільш оптимальних результатів у сфері прилягання. Завдяки високотехнологічному обладнанню завод цілком може задовольнити попит на даний вид продукції.

Найчастіше стоматологічні клініки укладають контракти про постачання безпосередньо з керівництвом підприємства. Така передбачливість значно знижує витрати споживачів і економить час, який витрачається на послуги посередників.

При сприятливому збігу обставин, для всього процесу відновлення знадобиться не так вже багато часу. Відсутність хронічних захворювань і запальних процесів в порожнині рота може значно прискорити цей процес.

Під час візуального огляду стоматолог уважно вивчає ділянки, на яких планується розмістити накладки. Оцінивши стан зубощелепної системи як задовільний, лікар переходить до наступного етапу процедури – зняття зліпків, які знадобляться для відтворення штучної зубної поверхні.

Заявка буде оброблена і виконана виготовлювачем протягом одного-двох тижнів. Після того, як ультраниры надійдуть у розпорядження лікаря, пацієнт запрошується в клініку для їх установки.

Перед тим, як помістити пластинки на призначені для них місця, стоматолог очищує емаль від нальоту і обробляє її спеціальними розчинами. Потім він акуратно завдає склеювальний склад і закріплює на ньому накладки. Для надання красивої форми і максимальної подібності з природними зубами керамічні вироби ретельно поліруються і зашліфовують.

Однак на цьому відвідування стоматологічного кабінету не закінчуються, а навпаки, набувають регулярного характеру. Будь-які сторонні предмети, поміщені в ротову порожнину, обов’язково мають знаходитися під контролем професіоналів.

Незважаючи на гіпоалергенність матеріалів, які використовуються в конструкціях, нехтувати певними заходами заходи все ж не варто, адже набагато простіше запобігти можливі неприємні моменти.

Дві історії з життя

Ультраниры вже встигли придбати шалену популярність в РФ і СНД, що підтверджують численні відгуки.

Шкода, що не зважився зайнятися зовнішнім виглядом своїх передніх зубів набагато раніше. Святкував своє 35-річчя в колі друзів і мимоволі звертав увагу на їх відкриті посмішки, порівнюючи їх зі своєю.

Куріння і щоденне вживання кава з роками зіпсували мій і без того неідеальний колір емалі. Спочатку думав зайнятися установкою вінірів, потім плани змінилися.

Одружився, обзавівся дітьми і якось перестав думати про це. Але після дня народження провів разведрейс по клініках, прикинув ціни і дав себе вмовити на ультратонкий варіант вінірів. У підсумку я отримав не тільки ідеальний відтінок зубів, але і красиву форму.

Емалева поверхня стала ширше і відстані між зубами там, де у мене була щілина, практично немає. Тепер дружину хочу відправити на цю процедуру, а її щорічні відбілювання не дають такого ефекту.

Віталій

Звернувся до стоматолога з такою проблемою: на передніх зубах чомусь перестали триматися пломби, причому незалежно від якості вони випадали. Причину цього ми так і не знайшли, але після огляду лікар сказав, що жодного варіанту, крім вінірів, він поки не бачить.

Про протезуванні не могло бути й мови, оскільки справжні зуби завжди мають масу переваг перед штучними.

Розпитав я про накладки і спочатку вирішив вибрати люмініри, але коли дізнався ціну, передумав, дорогувато виходить. Тому замовили ультраниры. Чекав більше двох тижнів.

Перший час після установки незвично було, потім звик, навіть став краще доглядати за ротовою порожниною. Зате пластинки візуально розширили зуби і надали їм більш рівні обриси. Спасибі лікаря за професійний підхід!

Леонід

По фото можна оцінити розмір ультранира, а також зовнішній вигляд пацієнта до і після його установки:

Ціна питання

Установка ультранира за 1 зуб в середньому обходиться в суму 25-30 тисяч рублів. Німецькі та італійські матеріали, звичайно, потребують великих фінансових витрат.

Для того, щоб замовити такі накладки, потрібно буде витратити від 35 до 50 тисяч рублів.