Можна чистити зуби содою і як це робити правильно

Правильний догляд за порожниною рота є гарантією красивої посмішки. Саме на цей факт часто звертають увагу при першій зустрічі, на основі якої формується думка про людину. Тому кожен хотів би мати бездоганні зуби. На жаль, не всі види забруднень легко усунути за допомогою звичних гігієнічних засобів. Зубний камінь і наліт надають емалі неприємний жовтий відтінок, видалити який досить непросто.

Можна чистити зуби содою?

Вже давно відомі відбілюючі властивості соди. Цей інгредієнт широко використовується для чищення порожнини рота. Але, мало хто вміє застосовувати її правильно. Сода не тільки має властивість швидко відбілювати зубну емаль, але вона і досить небезпечна. Потрібно вміти користуватися нею вірно, інакше є ризик не тільки отримати не саму красиву посмішку, але і зовсім втратити зуби.

Чому сода користується такою популярністю?

Відповідь на це питання проста. По-перше, це дійсно допомагає, а по-друге такий спосіб чищення зубів дозволяє досягти бажаного результату всього лише за кілька процедур. Ціна такого відбілювання робить його ще більш привабливим.

Чистити зуби за допомогою харчової соди це бюджетний варіант. Подібні послуги стоматологічні кабінети пропонують за чималі гроші. Але мало хто може витратити цілий статок для досягнення своєї мрії. Тим більше, що існують варіанти, які набагато дешевше і нітрохи не поступаються за своїми результатами. Чищення зубів содою в домашніх умовах найбільш простий і популярний спосіб досягти бажаної білизни зубів.

Чи шкідливо чистити зуби содою?

У всьому є свої недоліки. В чищенні зубів содою без них теж не обійшлося. Незважаючи на всю простоту проведення процедури і позитивний ефект, результат відбілювання бікарбонатом натрію зовсім нетривалий. Така речовина, усуваючи зубні камені і наліт, також истончает емаль. Такий факт вельми красномовно говорить про небезпеку методу, адже тонка зубна емаль це прямий шлях до появи карієсу, що призводить до повного руйнування зуба.

Не підійде такий спосіб і людям, що страждають кровоточивістю ясен і алергічними реакціями. Сода робить слизові оболонки ще більш вразливими є неслабким алергеном.

Як чистити зуби содою правильно?

Відомо два методи правильної чистки зубів за допомогою харчової соди:

  1. з допомогою порошку;
  2. концентрованим розчином.

Сказати який з цих способів найбільш ефективний і безпечний складно. Тут потрібен індивідуальний підхід. Готувати розчин нескладно, з цим легко можна впоратися навіть не володіючи якими б то не було спеціальними навичками. Концентрат можна вважати готовим до чищення, якщо чергова, додана в нього щіпка соди вже не розчиняється.

Наносити очищувальну суміш на зуби можна за допомогою марлевого або ватного тампона. Щоб досягти кращого ефекту необхідно проводити втирающие руху протягом декількох хвилин.

Багато хто не переносять запаху і смакових якостей соди. З цим можна впоратися. Для цього додайте в концентрат або порошок трохи м’ятної зубної пасти або ополіскувача.

Деякі застосовують соду для чищення зубів регулярно. Такий підхід до справи вкрай сумнівний. Принцип дії соди гігієнічний цілях для порожнини рота полягає в знятті забруднень з зубів разом з тонким шаром зубної емалі. При частому застосуванні такого миючого складу емаль може повністю стертися. Тому краще відмовитися від регулярного використання бікарбонату натрію в косметичних цілях.

Як підвищити ефект від соди?

Для тих, хто не боїться зіпсувати зуби і готовий на кардинальні заходи, щоб зробити посмішку білосніжною, існує спосіб поліпшити відбілювання содою в кілька разів. Для цього додайте до чистки концентрату трохи лимонного соку. Зуби за допомогою такого засобу одразу стануть світліше на кілька тонів.

Незважаючи на те, що красива посмішка є істинним прикрасою будь-якої людини, не варто йти на крайні заходи. Оцініть всі плюси і мінуси чищення зубів содою, адже здоров’я зубів куди важливіше їх білизни. І не забувайте, що здорові зуби найчастіше мають природний білий відтінок без застосування додаткових способів очищення.