Кракатау — засіб для підвищення потенції

Як відомо, у чоловіків будь-якого віку можуть виникнути проблеми з потенцією. Причиною цього можуть стати як фізіологічні, так і психологічні порушення організму. Але сьогодні проблему слабкої потенції можна легко вирішити, так як на вітчизняному ринку з’явився унікальний препарат Кракатау. Це засіб на основі рослинних компонентів покращує психоемоційний фон, сприяє посиленню статевої активності і дарує впевненість у власних силах. Також воно відмінно підвищує потенцію і підсилює ерекцію. Крім усього іншого, Кракатау здатний вирішити проблеми сечостатевої та репродуктивної систем чоловічого організму.

За результатами численних досліджень, розглянутий препарат покращує здатність посилювати і підтримувати ерекцію, володіє хорошою переносимістю та не викликає побічних ефектів.

Склад препарату Кракатау

Кракатау — це повністю натуральний препарат. Він містить у своєму складі цинк — найважливіший мікроелемент для чоловічого здоров’я. Достатнє споживання даного мінералу сприяє збереженню потенції, сексуального бажання, покращує якість сперми. Крім того, цинк необхідний для підтримки оптимального рівня тестостерону в організмі. Він не тільки ефективно бореться з розладами статевої функції, але і покращує стан шкіри, нігтів, волосся, підвищує когнітивні властивості нервової системи.

Також властивістю підвищувати потенцію і посилювати ерекцію має екстракт еврікоми длиннолистой. Корінь цієї рослини, або Тонгкат, здавна використовується для посилення статевого потягу, він підвищує тонус чоловічого організму, посилює яскравість відчуттів при статевому акті, стимулює статеву активність. Екстракт еврікоми вважається одним з найбільш потужних афродизіаків, завдяки чому він наповнює життя чоловіків і жінок яскравими, позитивними емоціями. Дуже корисним цей екстракт є для спортсменів, оскільки він збільшує м’язову масу, додатково сприяючи виробленню тестостерону в крові. Організм набагато швидше відновлюється після тренувань, підвищується витривалість.

Одним з найбільш ефективних стимуляторів чоловічої потенції вважається кора йохімбе. Його біологічно активна речовина — йохімбін підвищує рухову активність і реакцію, викликає прилив крові до органів малого тазу, що, відповідно, підвищує сексуальний потяг і покращує ерекцію.

Надзвичайно важливий для здоров’я представників сильної статі L-аргінін, адже насіннєва рідина практично на 80% складається з даної речовини, а його недолік в організмі може привести до безпліддя. Аргінін підвищує ерекцію, імунні реакції, має здатність збільшувати кількість сперматозоїдів у спермі, сприяє поліпшенню м’язового тонусу. Проте з часом рівень L-аргініну в організмі знижується, тому доводиться заповнювати його дефіцит ззовні.

Тонізуючу, загальнозміцнюючу і стимулюючим властивостями володіє екстракт женьшеню. Вже давно відомо про позитивний вплив женьшеня на нервову систему. Крім того, він підвищує працездатність, покращує процеси розумової діяльності, підвищує апетит і стимулює статеву функцію. Екстракт цієї рослини часто використовується при розладах сечостатевої системи, для стимулювання потенції і в цілому зміцнення захисних сил організму.

Ще до складу Кракатау входить екстракт центелии азійських, який нормалізує роботу центральної нервової системи, заспокоює при стресах і тривоги, а також сприяє нормалізації сну. Центелия містить леткі масла, що володіють м’яким сечогінним ефектом і знижують набряки.

Виражену антиоксидантну і радіопротекторну властивістю володіє вітамін Е (токоферол). Він необхідний при формуванні статевої системи у молодих хлопців. Дефіцит цього вітаміну призводить до зниження функцій статевої системи.

Препарат Кракатау містить у своєму складі ще лактозу — це вуглевод, який міститься в молоці і молочних продуктах. Лактозу ще називають молочним цукром. Його часто застосовують фармацевти в якості допоміжної речовини.

Селен бере участь у розвитку клітинної тканини. Він має властивість гальмувати процеси старіння в чоловічому організмі. Даний антиоксидант, стимулює утворення антитіл, а також захищає організм від інфекцій і простудних захворювань.

До складу цього ліки входить ще вітамін В6, який сприяє поліпшенню пам’яті й уваги, нормалізації метаболізму тканин головного мозку, нормалізує діяльність нервової системи і підвищує працездатність. Нормалізує кількість сперматозоїдів у спермі вітамін В12. Крім того, він мінімізує процеси накопичення жирових запасів печінки, очищає сечовивідні та жовчовивідні потоки.

Спосіб застосування Кракатау

Чоловікам необхідно приймати по 1 капсулі раз на день під час їжі. Курс лікування становить від 1 місяця, при необхідності його можна буде повторити.

Капсули Кракатау рекомендується приймати при зниженні ерекції і статевого потягу, проблеми в роботі репродуктивної системи чоловіка і в роботі передміхурової залози. Також прийом даного ліки призначають при розладах нервової і ендокринних систем (неврози, неврастенії, невротичний напруга, артеріальна гіпотензія), запальних захворюваннях чоловічих статевих органів та сечовивідних шляхів (цистит, простатит, пієлонефрит), порушення кровообігу в області малого тазу і зниження імунітету, після перенесених інфекційних захворювань, при зниженні працездатності та синдромі хронічної втоми.

Кракатау категорично заборонено приймати при індивідуальній непереносимості складових продукту, підвищеному артеріальному тиску і порушення ритму серцевої діяльності. Препарат слід зберігати в оригінальній упаковці в сухому, недоступному для дітей місці.

Перед застосуванням обов’язково слід проконсультуватися з лікарем.