Як мастурбація впливає на потенцію?

Рано чи пізно у кожної людини з’являється статевий потяг, це цілком природний процес. Кожен чоловік по-різному задовольняє свої сексуальні бажання, але найчастіше вони вдаються до мастурбації, або онанизму. Іншими словами, це практика самозадоволення статевого потягу за рахунок подразнення статевих органів руками. Суспільство неоднозначно ставиться до онанизму. Дуже часто представників сильної статі цікавить питання: «чи Впливає мастурбація на потенцію?». На це питання є досить багато різних відповідей, і вони далеко не завжди виявляються правильними, що в подальшому може привести до різних наслідків.

Отже, мастурбація може впливати на чоловіків як позитивно, так і негативно. Досить складно сказати, скільки представників сильної статі практикую онанізм, відомо тільки те, що займається самозадоволенням більшість населення планети. Як правило, цим починають займатися у віці 14-15 років, коли спостерігається підвищений потяг, викликане статевим дозріванням. Однак деякі чоловіки продовжують займатися онанізмом і після вступу в шлюб. Це можна пояснити кількома факторами: незадоволеність у шлюбі, підвищене від природи статевий потяг, доступність онанізму, відсутність партнера для сексу, можливість розкріпачення в мастурбації для соромляться людей і інші причини. Варто відзначити, що мастурбацією займаються не тільки люди, але і тварини — собаки, коні, олені, мавпи. Це означає, що онанізм закладений природою багатьом живим організмам.

Близько 60% представниць слабкої статі займаються мастурбацією. І варто зазначити, що найчастіше вона впливає на них позитивно. Дівчина, що займається онанізмом, стає більш розкутою в сексі, що, зрозуміло, сильно радує її статевого партнера. Крім того, у дівчат, які мастурбують, болі в животі при менструальному циклі стають набагато слабкіше.

Перші дослідження про вплив мастурбації на потенцію з’явилися у Франції в 18-му столітті. Вони встановили, що під впливом онанізму потенція і саме здоров’я погіршуються. Вчені стверджували, що з’являються параліч і різні види божевілля. Однак це зовсім не так, дослідження в ті часи були проведені під впливом релігії, а вона вважала мастурбацію гріхом. Про те, що самозадоволення може бути корисним, нічого не було сказано. Іноді навіть в наш час молоді хлопці відчувають невпевненість у своїх силах, депресію і поганий настрій з цього приводу. Відомі навіть випадки, коли це призводило до самогубств, так як організм вимагав задоволення, а займатися онанізмом вважалося великим гріхом. У результаті молоді люди просто «розривали на частини» між покликом природи і моральними переконаннями.

Користь мастурбації для потенції

Більшість сучасних досліджень стверджують, що мастурбація позитивно впливає на потенцію. На жаль, далеко не всі чоловіки мають можливість зайнятися сексом, але статевий потяг при цьому нікуди не зникає. В цьому випадку якраз і потрібно онанізм, після чого у представників сильної статі підвищується працездатність і настрій. Не варто переживати, що потенція ослабне, адже мастурбація є такою ж активністю, як і статевий акт, що завершується еякуляцією. Австралійські вчені з’ясували, що заняття онанізмом 1-2 рази в тиждень є відмінною профілактикою розвитку раку простати. Чоловіча потенція при цьому ніяк не постраждає. Слід знати, що при самоудовлетворении виділяються гормони щастя, задоволення і настрою.

Навіть одружені чоловіки, у яких в ліжку все добре, іноді мастурбують. В наш час онанізм вважається цілком природним явищем, він практично завжди знімає депресивний стан і підвищує самооцінку людини. В організмі представників сильної статі насіннєва рідина виробляється постійно. А якщо сперма не буде викидатися, це може призвести до досить неприємних наслідків. Для чоловіків шкідливим вважається утримання понад 15 днів, от якраз в даному випадку допомагає мастурбація. Сперма не буде застоюватися. Але все ж слід зазначити деякі ситуації, коли самозадоволення може нашкодити здоров’ю. При цьому чоловіча сила не ослабне.

Шкоду мастурбації для організму

Як правило, найбільшу шкоду мастурбація заподіює чоловікам, невпевненим у собі, у яких багато комплексів. Такі люди в більшості випадків виростають зі строгою батьківського установкою, що секс є єдиним способом задоволення лібідо (статевого потягу). Якщо немає можливості вступити в близькість, доводиться терпіти до більш слушної нагоди. Чоловік починає думати, що тільки секс зможе доставити йому задоволення, але іноді навіть статевий акт не приносить так очікуваного почуття задоволення. Крім того, іноді існують серйозні перешкоди в плані пошуку партнерок. Багато чоловіків досить замкнуті, вони не вирішуються на конкретні кроки.

Тому, якщо секс неможливий протягом деякого часу, фахівці рекомендують у тому випадку мастурбувати. Але запам’ятайте, що мастурбація не повинна стати головною формою задоволення статевого бажання, на першому місці завжди повинен залишатися статевий контакт. Щодо частоти занять онанізмом, то краще всього це робити не більше 3-4 разів на тиждень.

Як бачите, небезпека даної практики проявляється виключно в психологічному плані, а на фізіологічному рівні цей вплив не є шкідливим. Але деякі фахівці відзначають ще одні негативні сторони мастурбації. Наприклад, що при частому сім’явиверганні витрачаються життєві сили чоловіків. Онанізм може викликати сильну залежність, при якій він стає основною формою сексуального життя. Щоб отримати швидку сексуальну розрядку, чоловік шляхом мастурбації може привчити себе до неконтрольованого швидкому сім’явиверження, а в сексуальних контактах з протилежною підлогою це буде проявлятися як передчасне сім’явипорскування. Запам’ятайте, що мастурбація ніяк не впливає на вагу, зростання, чутливість шкіри статевого члена і його розміри, потенцію, якість сперматозоїдів і в цілому на дітородну функцію, рівень тестостерону, поява шкірних захворювань та прищів, а також на зір.